Výroba zábradlí, komunální technika

Výroba zábradlí

  • Ocelové svařence
  • Ocelové zábradlí
více »

Výrobu ocelového zábradlí a svařenců se věnujeme několik let a dodáváme je i do Švýcarska a Německa. Zábradlí vyrábíme jak do firem, tak do rodinných domků.

Zakázková výroba

  • Ocelové konstrukce
  • Nádrže, průmyslové čističky
  • Nosníky, přístřešky, nádrže
více »

Vyrábíme na zakázku ocelové konstrukce, nosníky, nádrže ale i průmyslové čističky/

Komunální technika

  • Podvozky Multicar
  • Nástavby na Multicar
  • Další nástavby
  • Zametací stroje VKH
více »

Vyrábíme, prodáváme komunální techniku, nástavby na Multicar, nejrůznější pracovní nástavby, sypače kropičky i montážní plošiny.


SIGMA České Budějovice – výroba zábradlí, komunální technika, ocelové konstrukce

Mezi hlavní činnosti naší firmy patří již několik let výroba zábradlí a svařenců. Jako materiál pro tyto výrobky používáme ocel. Naše nabídka vyhoví jak firmám, tak rodinám žijícím v rodinných domech. O kvalitě naší práce svědčí, že tato zábradlí a svařence dodáváme i do zahraničí, již řadu let spolupracujeme se švýcarskými či německými firmami. Výroba zábradlí zahrnuje několik fází – od návrhu, na kterém se podílí obě strany, přes výrobu, následnou montáž až ke konečnému výsledku, který musí být perfektní, bezpečný – tzn. musí splňovat mnoho bezpečnostních prvků – a samozřejmě funkční, pohodlný a esteticky vhodný. Naše firma vynaloží maximální úsilí, aby výsledek naší vzájemné spolupráce plně splnil Vaše očekávání. Bude nám ctí, když si vyberete právě nás.

Další částí našeho sortimentu je komunální technika – technika pro sypání silnic a chodníků, odklízení sněhu, mytí a zametání komunikací atd. Dodáváme komunální zametací stroje s odsáváním pro nejrůznější nosná vozidla (pevně zastavěné nebo výměnné) ve spolupráci s renomovanou rakouskou firmou TRILETY. Rovněž jsme zástupci pro prodej komunálního čistícího zařízení firmy TRILETY v České republice. Na výrobě komunální techniky – zametacích nástaveb – se dokonce sami přímo podílíme. Tato vzájemná spolupráce již vyústila v několik desítek vyrobených a prodaných zametacích strojů TRILETY, které jsou využívány ve městech po celé České republice. Reference viz Menu – Produkty – Komunální technika – Referenční list. Kromě této spolupráce jsme rovněž autorizovaným prodejcem vozidel MULTICAR a veškerých nástaveb a zařízení pro tato vozidla.

Dodáváme zametací stroje všech velikostí a výkonových parametrů, a to včetně kompletního příslušenství. Samozřejmostí je, že zajišťujeme kompletní servis včetně výjezdního, řešíme veškeré opravy a dodávky náhradních dílů.

Výroba zábradlí a komunální technika nejsou jedinými aktivitami firmy Sigma České Budějovice. Věnujeme se i zakázkové výrobě – především produkci výrobků z oceli. Více se dozvíte v sekci Zakázková výroba.

Sigma České Budějovice – výroba zábradlí a prodej komunální techniky.

Pošlete nám dotaz, rádi vám odpovíme Doporučit stránky známému